Гальмо легкового автомобіля є справним, якщо на сухому асфальті за швид кості 28 м/с гальмівний

шлях автомобіля становить 49 м. Визначте час гальмування та прискорення руху автомобіля СРОЧНО!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

V = 28 м/с

S =  49 м

a = ?

t = ?

S = V*t - a*t^2 / 2

a = (Vo-V) / t = - V/t

S = V*t -  V*t^2 / (2*t) = V*t - V*t / 2 = V*t / 2

49 = 28*t / 2

28*t = 2*49

t = 3.5 c

a =  - V/t = 28 / 3.5 = - 8 м/с^2