Знайти значення виразу m+6m-5=72 бистро


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Ромчик.

Ответ: m=11

Пошаговое объяснение:

7m−5=72

7m=72+5

7m=77

m=77;7​

m=11

Отвечает Васильков Александр.

Відповідь:

11

Покрокове пояснення:

m+6m-5=72
переносимо невідомі вліво, відомі в право при чому міняючи знак на протилежний

m+6m=72+5

7m=77

m=77 / 7

m= 11