ПОМОГИТЕ ДАМ 50 БАЛОВ ПОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 1.Знайти суму чисел 1)-20+(-15)= 2)- 59 + (- 49 )=

3)(-4,8)+(-6,12)= 2.Виконати додавання 1)(-119)+(+16)= 2)128+(-128,3)= 3)(-29,5)+(+19,5)= 3. Знайти значення виразу 1)-11,56+(-56,09)= 2)-8,9+(+6,7)= 4.Виконати додавання 1)- 710 +(+ 310 )= 2)558 +(- 3 38 )= 5.Обчислити 2110 +(- 445 )+(+ 11115 )+(- 116 )= 6.Знайти значення виразу,якщо х= -4,8 , у= -2,4 -2,8+х+7,26+(-1,2)+у+(-9,26)= 7.Обчислити значення виразу a+b+c, якщо а=-24, b=9,с= -16 a+b+c=

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцевский Семён.

Ответ:

1.Знайти суму чисел

1)-20+(-15)= -35

2)- 59 + (- 49 )=-108

3)(-4,8)+(-6,12)=-10.92

2.Виконати додавання

1)(-119)+(+16)=-103

2)128+(-128,3)=-0.3

3)(-29,5)+(+19,5)=-10

3. Знайти значення виразу

1)-11,56+(-56,09)=-67.65

2)-8,9+(+6,7)=-2.2

4.Виконати додавання

1)- 710 +(+ 310 )=-400

2)558 +(- 3 38 )=220

5.Обчислити

2110 +(- 445 )+(+ 11115 )+(- 116 )=12664

6.Знайти значення виразу,якщо х= -4,8 , у= -2,4

-2,8+х+7,26+(-1,2)+у+(-9,26)=-2,8+(-4,8)+7,26+(-1,2)+(-2,4)+(-9,26)=-2,8-4,8+7,26-1,2-2,4-9,26=-20,46+7,26=-13,2

7.Обчислити значення виразу

a+b+c, а=-24, b=9,с= -16

a+b+c=-24+9+(-16)=-31