Чому дорівнює значення виразу х2 + х, якщо х = -2?


Ответы на вопрос

Отвечает Суслинець Христя.

Ответ:

(-2)^2 + (-2) = 4 - 2 = 2

Пошаговое объяснение:

вот так всё просто !