4 Запиши у вигляді числового виразу: 1) частку числа 143 і різниці чисел 67 і 54; 2) добуток

числа 13 і суми чисел 27191; 3) різницю числа 135 і частки чисел 105 i7; 4) частку суми чисел 43 і 3 і різниці чисел 140i117. 12 балов даю срочно надо!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлеева Маша.

Ответ:

(63-25)*14=38*14=532

(105+75):12-180:12=15

135:(5*9)=135:45=3

(14-6)*(14+6)=8*20=160

(177:3)-(14*4)=59-56-3

(14*11)+(64:4)=154+16=170

Пошаговое объяснение:

надеюсь помог