Складідь числовий вираз і знайдіть його значення:1)добуток суми чисел 28 і 17 та числа 12; 2)частка

різниці чисел 120 і 45 та числа 15; 3)частка числа 160 та добутку чисел 8 і 5; 4)добуток суми та різниці чисел 12 і 8; 5)сума добутку чисел 11 і 12 та частки чисел 72 і 6; 6)різниця частки чисел 176 і 11 та добутку чисел 3 і 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Олеся.

1) (28+17)×12=540

2) (120-45):15=5

3) 160:(8×5)=4

4) (12+8)×(12-8)=80

5) (11×12)+(72:6)=144

6) (176:11)-(3×5)=1