середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 9.8 . коли до них додали ще одне число то середнє

арифметичне цих пяти чисел дорівнює 10,4 знайти це число

Ответы на вопрос

Отвечает Родионова Карина.

Ответ:

(9,8*4+х)/5=10,4

39,2+х=10,4*5

х=52-39,2

х=12,8

Пошаговое объяснение: