з одного і того ж міста одночасно в протилежних напрямках виїхали велосипедист і мотоцикліст

швидкість велосипедиста у 3 рази менша від швидкості мотоцикліста з яким швидкостями вони їдуть якщо через одну годину 20 хвилин після виїзду відстань між ними була 96 км

Ответы на вопрос

Отвечает Лобацевич Соня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50*3=150 (км) - проїде мотоцикліст;

2) 13*3 = 39 (км) - проїде велосипедист;

3) 150+39=189 (км) - відстань між ними через три години.

Можна виразом:

50*3+13*3=3 (50+13) = 3*63=189 (км) - відстань між ними через три