від станції одночасно вирушили у протилежних напрямках рейсові автобуси таксі яка відстань буде між

ними через дві години якщо швидкість руху автобуса становила 50 км за годину а швидкість руху таксі 70 км за годину від станції одночасно вирушили в протилежних напрямках рейсовий автобус і таксі яка відстань буде між ними через дві години якщо швидкість руху автобусавила 50 км за годину а швидкість руху таксі 70 км за годину

Ответы на вопрос

Отвечает Софронова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50*2=100 км- відстань, яку подолає 1 автобус

2)70*2=140 км- відстань, яку подолає 2 автобус

3) 100+140=240 км- відстань між ними