Від станції одночасно вирушили в протилежних напрямках рейсовий автобус і таксі. яка відстань буде

між ними через 2 години, якщо швидкість руху автобуса становила 50 км/год, а швидкістьруху таксі - 70 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Ильметова Инзира.
50*2=100 км проїхав автобус за 2 години
70*2=140 км проїхало таксі за 2 години
100+140=240 км відстань між автобусом і таксі через 2 години