Задача 1. Відстань від Львова до Перемишлян складає 54 км. Велосипедисти виїхали одночасно з

населених пунктів на зустріч один одному зі швидкостями 15 км/год і 12 км/год відповідно. Через скільки часу велосипедисти зустрінуться? Задача 2. Мотоцикліст і велосипедист рухаються у протилежних напрямках зі швидкостями 24 км/год і 12 км/год відповідно. Яка відстань буде між ними через 2 години? Задача 3. 3 селища Математичне зі швидкістю 52 км/год виїхав мотоцикліст, а через 1 годину за ним виїхав автомобіль, швидкість якого 78 км/год. Через скільки годин автомобіль наздожене мотоцикл? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!) РЕШИТЬ ВСЕ 3 ЗАДАЧИ....

Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Иван.

Відповідь:

Задача 1

Велосипедисти зустрінуться через дві години.

Задача 2

Через дві години між мотоциклістом та велосипедистом буде відстань у 72 км.

Задача 3

Через дві години автомобіль наздожене мотоцикл.

Покрокове пояснення:

Задача 1

З кожною годиною два велосипедисти наближаються один до одного на 15 + 12 = 27 км. Відстань від Львова до Перемишлян у 54 км. велосипедисти подолають за 54 / 27 = 2 години.

Задача 2

З кожною годиною мотоцикліст та велосипедист віддаляються один від одного на 24 + 12 = 36 км. Через 2 години між ними буде відстань у 36 × 2 = 72 км.

Задача 3

Швидкість автомобіля на 78 - 52 = 26 км/год більша за швидкість мотоцикліста. На момент початку руху автомобіля, мотоцикліст вже рухався одну годину та опереджає автомобіль на 52 км. З кожною годиною автомобіль наздоганяє мотоцикліста на 26 км/год. На те, щоб надолужити відставання у 52 км. автомобілю знадобиться 52 / 26 = 2 години.