З одного міста в протилежних напрямках одночасно вирушили велосипедист і мотоцикліст швидкість

велосипедиста була в 3 рази менша ніж швидкість мотоцикліста через 4 години після початку руху відстань між ними становила 192км.знайдіть швидкість велосипедиста (розвязати рівнянням )

Ответы на вопрос

Отвечает Малыгина Дарья.
Решаем так.
Обозначим скорость велосипедиста = V1,  мотоциклиста - V2 = 3V1.
Едут в ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ стороны. Значит скорости СКЛАДЫВАЮТСЯ.
Вспоминаем, что ПУТЬ=СКОРОСТЬ*ВРЕМЯ.
(v1+3v1) км/час * 4 час = 192 км.
Отсюда  
4V1= 192/4= 48 км/час.
V1= 48/4 = 12 км/час. - скорость велосипедиста
V2 = 3V1 =3*12 = 36 км/час - скорость мотоциклиста
Ответ: Скорость велосипедиста 12 км/час.
Проверка
12*4  + 36*4 = 48 + 144 =192 км - по условию задачи.