Помогите пожалуйста такой вопрос) обчислити площу круга якщо довжина кола, що дорівнює 219,8см(π

= 3,14помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколкина Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює : С= 2пr звідси знайдемо радіус

r= С/2п= 219,8/2*3,14= 35 см

Знайдемо площу круга S= пr^2= 3,14*35^2=3846,5 см2