З бібліотеки додому беруть книжки 514 читачів. З них - 140 дорослих, підлітків- на 112 більше, ніж

дорослих, а інші читачі - молодші школярі. Скільки молодших школярів беруть книжки додому?

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

140+112=252(ч)-підлітків

140+252=392(ч)-дорослих і підлітків разом

514-392=122(ч)-молодших читачів