Потрібні відповіді на питання: 1. Три тракториста зорали поле площею 315 га. Перший зорав 4/7

(дріб) поля, а другий - 5/21. Скільки гектарів зорав третій тракторист? 2. Розчин містить 12% солі. Скільки грамів розчину треба взяти, щоб у ньому містилося 54 г солі? 3. Першого дня до бібліотеки привезли 7/15 нових книг, а другого - решту 56 книг. Скільки нових книг привезли до бібліотеки за два дні? 4. З міста до туристичного табору школярі їхали поїздом, потім автобусом, а далі йшли пішки. Поїздом школярі проїхал 17/24 всього шляху, автобусом - 7/36, а пішки йшли решту 14 км. Який шлях подолали школярі від міста до туристичного табору?

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Александра.

Ответ:

1) 60

2) 450

3) 105

4) 144

Пошаговое объяснение:

1) сведём к общему знаменателю: первый тракторист: 4/7×3/3=12/21.

первый и второй: 12/21+5/21=17/21

третий: 21/21-17/21=4/21

в гектарах: 315:21×4=60

2) 12%×Х=54гр

Х=54гр/12%

Х=450гр

3) во второй день: 15/15-7/15=8/15

8/15=56

всего:56:8×15=105

4) сводим к общему знаменателю:

17/24=51/72

7/36=14/72

какую часть шли пешком:

72/72-51/72-14/72=7/72

всего: 14:7×72=144