Задача: Протягом трьох днів автобібліотека скористалося 358 читачів. Першого дня 109 читачів а

другого на 25 читачів більше, ніж третього. Скільки читачів скористалося автобібліотекою другого дня і третього дня? Срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Евгений.

Ответ

третій-112

Пошаговое объяснение

1)358-109=249(чит.)- другий та третій день

2)249-25=224(відняли 25 за 2 день щоб було порівну)

3)224÷2=112(чит.)-за третій день

4)112+25=137(чит.)-за другий день