Майстер виконує замовлення за 4 год, а його учень - за 11 год. За який час вони виконають це

замовлення , якщо працюватимуть разом? Пж помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Ксюша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 : 4= 1/4 частина замовлення , яку виконує майстер за годину

1 : 11 = 1/11 частина замовлення , яку виконує учень за годину

1/4+ 1/11= 11/44+4/44= 15 /44 частина замовлення ,яку виконають разом

1 : 15/44= 1 *44/15= 2 год 56 хв.