Над виконанням замовлення майстер працював 6 год, a учень виконав таке саме замовлення за 8 год.

Скільки деталей складає замовлення, якщо майстер і учень разом за 1 год виготовляють 7 деталей?​

Ответы на вопрос

Отвечает Запорожченко Дима.

Ответ:

24 деталі

Объяснение: х майстер, у: учень

1) x+y=7

2)6x=8y

x=7-y

із рівняння 1 підставляємо у рівняння 2

6*(7-y) = 8y

42-6y=8y

42=14y

y=3 (кількість деталей за годину яку виготовляє учень)

6x=8*3

6x=24 (замовлення)

х=4 (кількість деталей за год яку виготоввили)