учень за годину виготовляє на 7 деталей менше ніж майстер. За 6 год учень робить стільки ж деталей

скільки майстер за 4 год. скільки деталей виготовляє майстер за 5 год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кабаровська Єлизавета.

Пошаговое объяснение:

Мастер за 1 час = х + 7 деталей

Ученик за 1 час = х деталей

4 * (х + 7) = 6 * х

4х + 28 = 6х

4х - 6х = -28

-2х = -28

х = -28 : (-2)

х = 14

Мастер за 1 час = (х + 7) = 14 + 7 = 21 деталь

Ученик = (х) = 14 деталей

21 * 5 = 105 (деталей) - сделает мастер за 5 часов