задача: мастер виконував певне замовлення за 4 години а його учень за 11 годин за який час вони

виконають це замовлення якщо працюватимуть разом​

Ответы на вопрос

Отвечает Покотило Муза.

Ответ: 2 год. 56 хв.

Пошаговое объяснение:

1 : 4= 1/4 частина роботи яку виконує майстер за 1 год.

1 : 11 = 1/11 частина роботи , яку виконує учень за 1 год.

1/4+ 1/11= 11/44 + 4/44= 15 /44 частина роботи ,яку виконають майстер і учень разом

1 : 15/44= 1 *44/15= 2  14/15 год

2 14/15 = 2 год 56 хв.    ( 1 год= 60 хв. тоді 14/15= 60:15*14=56хв.)