---Задача. Пекар може спекти 96 пиріжків за 4 години , а його учень _ за 6 годин . За скільки

годин пекар і учень випечуть 200 пиріжків , якщо вони працюватимуть разом.допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Ахтырский Стас.

Пошаговое объяснение:

1) 96 ÷ 4 = 24 ( пирожков) испечет пекарь за 1 час

2) 96 ÷ 6 = 16 ( пирож. ) испечет ученик за 1 час

3) 24 + 16 = 40 (пирож.) испечет повар и ученик вместе за 1 час

4) 200 ÷ 40 = 5 ( час )