Плиз помогите!!! Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1)до суми чисел 1 і 2/3

додайте число 1/3 2) до суми 7,4 і -2 1/5 додайте число 3,2 і -1/2 (Пс,даю 20 баллов)

Ответы на вопрос

Отвечает Мичан Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(1+2/3)+1/3=1 2/3+1/3=2

(7,4+2 1/5)+3,2+(-1/2)=

7,4+2,2+3,2-0,5=10,3