Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: 1)до суми чисел 5,6 і 2/5 додайте чмсло -6,89;

2)до суми чисел 1,2 і 6 1/5 додайте суму чисел -6,4 і -1 8/9. 50 БАЛЛОВ ЕТО МАТЕМАТИКА

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

1)

(5,6 + 2/5) + (-6,89) = (5,6 + 0,4) - 6,89 = 6 - 6,89 = -0,89

2)

(1,2 + 6 1/5) + (-6,4 + (-1 8/9)) =

(1 1/5 + 6 1/5) + (-6 2/5 - 1 8/9) =

7 2/5 + (-6 18/45 - 1 40/45) =

7 2/5 + (-7 58/45) =

7 18/45 - 7 58/45 = -40/45 = -8/9