Складіть числовий вираз і знайдіть його значення: а) до суми чисел 8,9 і 6 1/5 додайте число

–5,28; б) до різниці чисел -6 1/4 і 6,21 додайте число - 1/2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Шевчук Катя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)(8.9+6 1/5)+5.28=(8.9+6.2)+5.28=15.1+5.28=20.38

б)(-6 1/4-6.21)+(-1/2)=(-6.25-6.21)-0.5=-12.46-0.5=-12.96

Отвечает Кузьмин Андрей.

Ответ:

а) 20,38

б) -11,96

Пошаговое объяснение:

а) (8,9+6 1/5)+5,28=(8,9+6,2)+5,28=15,1+5,28=20,38

б) (-6 1/4-6,21)+1/2=(-6,25-6,21)+0,5=-12,46+0,5=-11,96