Помогите с задачей Середнє арифмотичне двох чисел 3,7 та x доріанює 2,15 знайдіть число x


Ответы на вопрос

Отвечает Одинцов Данил.

Ответ:

x = -1,4

Пошаговое объяснение:

Середнє арифметичне - це сума, розділена на кількість доданків = (3,7 + х)/2

Отже маємо:

(3,7 + х)/2 = 2,15

(3,7 + х) = 2,15 * 2

3,7 + х = 2,3

x = 2,3 - 3,7

x = -1,4