За футбольну команду "Орли" на стадіоні вболівало 280 дітей. Вони сиділи у 7 рядах, порівну в

кожному. Вболівальники за команду "Соколи" зайняли 4 ряди. Скільки дітей уболівало за команду "Соколи", якщо в коному ряду їх було на 10 більше, ніж в одном ряду вболільників за команду "Орли"?

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

Ответ:

200

Пошаговое объяснение:

1)280÷7=40(д.)- в одному ряду "Орли"

2)40+10=50(д.)- в одному ряду " Соколи"

3)50×4=200(д.)- в 4 рядах