Діти вирушили в похід 1 день вони прошли 3 години из швидкистю 4 км в годину


Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Дмитрий.

Відповідь:

24*4=96

96-84=12

відповіть вони пройшли за три години 12 км

Покрокове пояснення:

Отвечает Кушнир Катя.

Ответ:

24*4=96

96-84=12

відповіть вони пройшли за три години 12 км

Пошаговое объяснение: