ПОМОГИТЕ ПЖ !!!!!!!!! Перші 2 години автомобіль їхав по 60 км за годину, наступні 2 години – по 100

км за годину й останні 2 години – по 50 км за годину. Скільки кілометрів за годину в середньому їхав автомобіль?

Ответы на вопрос

Отвечает Ilina Elizabeth.

Відповідь:

70км/ггод

Покрокове пояснення:

У файлі розписано


Отвечает Долженкова Даша.

Відповідь:

Усередньому автомобіль їхав зі швидкістю 70 км/год.

Покрокове пояснення:

За перші 2 години автомобіль проїхав 60 × 2 = 120 км.

Наступні 2 години автомобіль проїхав 100 × 2 = 200 км.

Останні 2 години автомобіль проїхав 50 × 2 = 100 км.

Разом за 2 + 2 + 2 = 6 годин автомобіль проїхав 120 + 200 + 100 = 420 км.

Усередньому автомобіль їхав зі швидкістю 420 / 6 = 70 км/год.