Допоможіть будь ласка розв'язати задачу. пароплав має пройти 370 кілометрів за 9 годин.перші дві

години він ішов зі швидкістю 35кілометрів на годину наступні чотири години зі швидкістю 45 кілометрів на годину.з якою швидкістю він повинен іти решту шляху щоб пройти весь шлях у призначений термін.допоможіть будьласка І до речі зарання дякую!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Лисова Алиса.
1)за перші дві години пароплав пройшов 2*35=70 км 2) за наступні 4 години пароплав пройшов 4*45=180 км 3) всього він пройшов 70+180=250 км 4) йому залишилося пройти 370-250=120 км 5) а часу в нього залишилося 9-(2+4)=3 години 6) і рухатися ці три години він повинен зі швидкістю 120:3=40 км/год