У першому букеті було в 3 рази більше квітів, ніж у другому. Після того, як з першого букета

забрали 2 квітки, а до другого додали 4 квітки, у букетах стало порівну квітів. Скільки квітів було в другому букеті спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пынзарь Аня.

Ответ:

Відповідь:у першому букеті було 9 квіток а у другому три

Пошаговое объяснение:

1. 3х - 2

=

2. Х +4

3х - 2 = х + 4

3х-х= 4+2

2х=6

Х=3

3х=9