ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА! У першому букеті було в 3 рази більше квітів, ніж у другому.Після того як в

першого букета забрали 2 квітки, а до другого додали 4 квітки, у букетах стало порівну квітів. Скільки квітів було у другому букеті спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Денис.

Ответ:

3 кв

Пошаговое объяснение:

1 букет - 3х кв

2 букет - х квітів

3х-2=х+4

3х-х=4+2

2х=6

х=3