У першому букеті було в 3 рази більше квітів, ніж у другому. Після того, як з першого букета

забрали 2 квітки, а до другого додали 4 квітки, у букетах стало порівну квітів. Скільки квітів було в кожному букеті спочатку? Вирішіть будь-ласочка!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалов Матвей.
У першому 3х-2 квітів, у другому х+4 квітів. Маємо рівняння:
3х-2=х+4
3х-х=4+2
2х=6
х=3
у першому букеті: 3*3-2=7 квітів
у другому: 3+4=7 квітів
Відповідь: у першому було 9 квіток, у другому 3 квітки було спочатку.