у першому букеті було в 3 рази більше квітів, ніж у другому. Після того як з 1 букета взяли 2

квітки,а до 2-го додали 4 квітки, у букетах квітів стало порівну. Скільки квітів було в кожному букеті спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Сердюков Никита.

Во втором было х, в первом 3х, после того. как из первого взяли 2, стало 3х-2, во второй добавили 4, там стало х+4

Стало провну. Поэтому 3х-2=х+4

2х=6; х=3

3 цветка было во втором букете, а в первом 3*3=9/ цветов./