дві сторони трикутника дорівнюють 12 і 15 см а кут між ними 150 градусів знайдіть площу

трикутника,Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Стадин Андрей.

S=0.5ab×sinα=0.5×12×15×sin150°=0.5×0.5×12×15=45 см²

с=√(a²+b²-2ab×cosα)=√(12²+15²-2×12×15×cos150°)=

=(12²+15²-2×12×15×(-√3/2)  )≈26 см

P=a+b+c=12+15+26=53 см