Довжина прямокутної ділянки 450м, а ширина - у 9 разів менша. Знайди площу ділянки та їі периметр.


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Ответ:

Смотри фото ниже.

Пошаговое объяснение:


Отвечает Волкова Екатерина.

Ответ: 22.500 см2 й 1000см

Пошаговое объяснение: 1) 450:9= 50( см) - ширина
2)450*50=22.500 (см2)- площа
3)2*(450+50)= 1000 (см)- периметр