Дві  прямокутні ділянки мають однакову площу.Довжина першої ділянки 48 м, ширина-на 18 м

менша.Знайди периметр другої ділянки, якщо її ширина на 6 м більша за ширину першої ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Астафьев Иван.
48-18=30 м - ширина першої діл
48*30=1440 м кв - площа ділянок
30+6=36 м - ширина другої ділянки
1440:36=40 м - довжина другої ділянки
36*2+40*2=152 м - периметр другої ділянки