1. Задача Сад прямокутної форми має довжину 70м, а ширину – 50м. 3 5 площі саду займають яблуні,

а решту – сливи. Яку площу займають сливи? 2. Задача Відстань 232 км мотоцикліст проїхав за 4 год. За скільки годин він проїде 92 км, якщо зменшить швидкість на 12 км/год? 3. Знайди значення виразу. (471345 : 67 – 6956) · 306 = 4. Приклади 5 т 050 кг – 3 т 634 кг 49 км 243 м + 20 км 534 8 ц 67 кг + 4 ц 43 кг 5. Задача Периметр прямокутної ділянки — 248 м, ширина — 44 м. Знайди площу цієї ділянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Доминикевич Полина.
1. 70*50*2/5=1400
2. 232/4=58
58-12=46
92/46=2
3. 24174
4. 1т 416кг
69 км 777 м
13ц 10кг
5. 248/2-44=80
44*80=3520