На уроці фізкультури учні 5-А класу здавали нормативи. Олег підтягнувся на перекладині 12 разів,

Вадим – 6 разів, Дмитро – 8 разів, Артем – 10 разів. Скільки разів у середньому підтягнувся один хлопець? На уроці фізкультури учні 5-А класу здавали нормативи. Олег підтягнувся на перекладині 12 разів, Вадим – 6 разів, Дмитро – 8 разів, Артем – 10 разів. Скільки разів у середньому підтягнувся один хлопець?

Ответы на вопрос

Отвечает Куткина Саша.

Відповідь:

9 разів

Покрокове пояснення:

1). 12+6+8+10=36(р.) підтягнулись хлопці разом;

2). 36:4=9 (р.) у середньому підтягнувся один хлопець.