Однією й тією самою кількістю сіна можна прогодувати одну корову 60 днів, одного коня 36 днів.

Скільки днiв можна прогодувати цим сіном корову і коня разом тій самій деннiй нормi?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Ваня.

Ответ:

на 22 повних дні

Пошаговое объяснение:

1) \frac{1}{60} - сіна - денна норма корови

2) \frac{1}{36} - сіна - денна норма коня

3) \frac{1}{60}+\frac{1}{36}=\frac{1*3}{60*3}+\frac{1*5}{36*5}=

\frac{3}{180}+\frac{5}{180}=\frac{3+5}{180}=\frac{8}{180}=\frac{2}{45} - сіна потрібно на день потрібно для годівлі корови і коня

4) 1:\frac{2}{45}=\frac{1*45}{2}=22.5 - днів - на стільки вистачить сіна

5) 22<=22.5<23 - значить на 22 повних дні вистачить сіна