У зоопарку зебрам, крім інших кормів, за тиждень згодували 14 кг сіна. Ламам 8 кг сіна видавали на

два дні. На скільки днів вистачить усім цим тваринам 450 кг сіна?

Ответы на вопрос

Отвечает Гасиев Артём.

14/7=2 кг - видавали зебрам на 1 день 

8/2=4 кг - видавали ламам на 1 день
2+4=6 кг - Зебрам ы ламам разом на 1 день

450:6=75 днів

Відповідь : 450 кг сіна вистачить тваринам на 75 днів.