Фермер виявив, що його кінь і корова з'їдають стіжок сіна за 9 днів, кінь і коза таким самий стіжок

з'їдають за 12 днів, а корова і коза – за 18 днів. За скільки днів з'їли би такий стіжок сіна кінь, корова та коза разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Станкевич Савелий.
Посчитаем двойную производительность , т.е. за сколько дней 2 коня, 2 коровы и 2 козы съедят стог сена , и разделим на 2.
(1/9+1/12+1/18)÷2=(1/4 )÷2=1/8 т.е. 1 стог съедят за 8 дней конь,корова и коза.
Ответ: за 8 дней.