Знайдіть найбільший спільний дільник і най- менше спільне кратне чисел a i b: 1) a=3×5²,

b=3×5×7;2) a= 2³×3²×5¹, b = 2²×3³×5². ​

Ответы на вопрос

Отвечает Королькевич Клим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) a=3×5²

  b=3×5×7

НСК (a; b) =3*5²*7=525

НСД (a; b) =3*5=15

2) a= 2³×3²×5¹

   b = 2²×3³×5²

НСК (a; b) =2³*3³*5²=5400

НСД (a; b) = 2²*3²*5=180