Виділіть цілу і дробову частини числа та запиши десятковим дробом 317/10 в мене контрольна


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Відповідь:

317/10=317 треба поділити на 10= 37,1 переводимо в мішаний дріб=37цілих 1/10

Отвечает Орлова Ульяна.

Ответ:  31,7.

Пошаговое объяснение:

317/10=31 7/10 = 31,7.