3. Виділити цілу і дробову частини числа та запиши десятковим дробом Т 10000 4. 3,45x-2,05x=3,15​


Ответы на вопрос

Отвечает Сапожников Данила.

Відповідь:

Покрокове пояснення:Розв'яжемо рівняння 3,45x - 2,05x = 3,15:

Спочатку віднімемо 2,05x від 3,45x:

3,45x - 2,05x = 3,15

1,4x = 3,15

Тепер поділимо обидві сторони на 1,4, щоб знайти значення x:

x = 3,15 / 1,4 = 2,25

Отже, значення x дорівнює 2,25.

Тепер виділимо цілу і дробову частини числа 2,25:

Ціла частина - 2

Дробова частина - 0,25

Тепер запишемо число 2,25 як десятковий дріб:

2,25 = 2 + 0,25 = 2 + 25/100 = 2 + 1/4 = 2 1/4