1. порівняй дроби 15 13 15 10 219, 19, 7, ⁵ 11, ⁶ 3.2. знайти периметр та площу прямокутника,

сторони якого дорівнюють 5см і 4,4см3. виділити цілу і дробову частини числа та запиши десятковим дробом713——100004.розв'яжи рівняння 0,19x +1,25x = 1,728​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Артём.

Ответ:

1. Порівняння дробів:

15/19, 13/19, 15/7, 10^(5/11), 2^(6/3)

Для порівняння цих дробів можемо привести їх до спільного знаменника.

Замість 10^(5/11) можна записати √10 (корінь п'ятої степені з 10).

Замість 2^(6/3) можна записати 2^2 (2 піднесене до квадрату).

Тепер порівняємо дроби:

15/19, 13/19, 15/7, √10, 2^2

З огляду на чисельники, можна встановити такий порядок:

13/19 < 15/19 < 15/7

Далі порівняємо решту дробів:

√10 ≈ 3,162

2^2 = 4

Отже, окончательний порядок дробів буде:

13/19 < 15/19 < 15/7 < √10 < 4

2. Периметр прямокутника:

Периметр = 2*(довжина + ширина)

Довжина = 5 см, ширина = 4.4 см

Периметр = 2*(5 см + 4.4 см) = 2*(9.4 см) = 18.8 см

Площа прямокутника:

Площа = довжина * ширина

Площа = 5 см * 4.4 см = 22 см²

Отже, периметр прямокутника дорівнює 18.8 см, а площа - 22 см².

3. Виділення цілої та дробової частини числа та запис десятковим дробом:

713 / 10000 = 0.0713

Ціла частина числа: 0

Дробова частина числа: 0713

Десятковий запис: 0.0713

4. Розв'язання рівняння 0.19x + 1.25x = 1.728:

Об'єднаємо подібні доданки:

0.19x + 1.25x = 1.728

(0.19 + 1.25)x = 1.728

1.44x = 1.728

Розділимо обидві частини на 1.44:

x = 1.728 / 1.44

x ≈ 1.2

Отже, розв'язок рівняння 0.19x + 1.25x = 1.728 є x ≈ 1.2.

Пошаговое объяснение: