Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 8,9. Знайди ці числа, якщо одне з них на 2,8 більше

другого. Менше число дорівнює . Більше число дорівнює .

Ответы на вопрос

Отвечает Оболонина Диана.

Ответ:

x=y+2,8

(y+y+2,8)/2=8,9

2y+2,8=17,8

2y=15

y=7,5

x=7,5+2,8=10,3