Якщо площа трикутника дорівнює 24 см², а його сторона 6 см, то висота, проведена до цієї сторони,

дорівнює ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайт Алик.

S=\frac{1}{2}ah_a,\\ 24=\frac{1}{2}*6*h_a,\\ 3h_a=24 | :3\\h_a=8

Отже, висота, проведена до данної сторони дорівнює 8 см