Знайди значення виразу (4 2/11-1 6/11)+7 4/11-(9/11+3 7/11) поможіть пж


Ответы на вопрос

Отвечает Кучеров Дмитрий.

Отметь как лучший ответ плис)

Для розв'язання цього виразу, спочатку виконаємо операції з дробами, а потім складемо всі числа.

Віднімемо дроби:

4 2/11 - 1 6/11 = (4 * 11 + 2) / 11 - (1 * 11 + 6) / 11

= 46/11 - 17/11 = (46 - 17) / 11 = 29/11

Додамо дроби:

7 4/11 + 29/11 = (7 * 11 + 4) / 11 + 29/11

= 81/11 + 29/11 = (81 + 29) / 11 = 110/11

Додамо цілі числа:

7 4/11 - (9/11 + 3 7/11) = 110/11 - (9/11 + 40/11)

= 110/11 - 49/11 = (110 - 49) / 11 = 61/11

Отже, значення виразу (4 2/11 - 1 6/11) + 7 4/11 - (9/11 + 3 7/11) дорівнює 61/11.

Отвечает Secret Sicret.

Відповідь:

Спочатку знадемо різницю 4 2/11 и 1 6/11:

4 2/11 - 1 6/11 = (44/11) - (17/11) = 27/11

Потом додамо 27/11 до 7 4/11:

7 4/11 + 27/11 = (77/11) + (27/11) = 104/11

Дали отметку от 104/11 сум (9/11 + 3 7/11):

104/11 - (9/11 + 3 7/11) = 104/11 - (11/11 + 40/11) = 104/11 - 51/11 = 53/11

Отже, вираз (4 2/11 - 1 6/11) + 7 4/11 - (9/11 + 3 7/11) дорів

Покрокове пояснення: