2. Розв'яжи рівняння. ⅗ у = 18, 2+ ½ х = 10,⅗ : х = ⅘​


Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Відповідь:

Для розв'язання даного рівняння потрібно застосувати відповідні математичні операції, щоб виразити невідомі змінні.

⅗ у = 18

Спочатку потрібно виразити змінну у, розділивши обидві частини рівняння на 3/5:

у = 18 ÷ (3/5) = 18 × (5/3) = 30

Відповідь: у = 30.

2 + ½ х = 10

Спочатку потрібно відняти 2 з обох сторін рівняння:

½ х = 10 - 2 = 8

Далі потрібно помножити обидві частини рівняння на 2, щоб позбутися від дробу:

х = 8 × 2 ÷ 1 = 16

Відповідь: х = 16.

⅗ : х = ⅘

Спочатку потрібно переписати рівняння у вигляді множення, інвертувавши праву частину:

⅗ × 5/4 = х

Далі потрібно спростити вираз, помноживши чисельник на чисельник і знаменник на знаменник:

3/4 = х

Відповідь: х = 3/4.

Покрокове пояснення:

не точно