Розкрити дужки та обчислити 6,95-(-63,05+4,87+55,13)


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Андрей.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

Перше обчислюємо те що в дужках:

-63,05 + 4,87 = -58,18

-58,18 + 55,13 = -3.05

Розкриваємо дужки: (Мінус на мінус - плюс.)

6,95 + 3.05 = 10